KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17099085

nr 1709 9085

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Landskap med kor, England. Olja på pannå, 20x33 cm, yttermått inklusive ram: 30x44 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

måndag 16 juni 2025
kl 18:28:04